Basisset van voedingsgerelateerde laboratoriumbepalingen

30 juni 2014

Discussieer mee over een basisset van voedingsgerelateerde laboratoriumbepalingen.

 

De vraag van Petra Wilting willen wij ook graag aan andere bezoekers van de site VoedingOnline voorleggen.

Welke basis voedingsgerelateerde laboratoriumbepalingen kun je het beste laten doen bij een patiënt met een slechte voedingsstatus, een slecht voedingspatroon (vele berekende voedingstekorten) en vage klachten die kunnen duiden op voedingstekorten?

De keuze zal afhangen van de gesignaleerde voedingstekorten, de klachten, het ziektebeeld, medicijngebruik en de leeftijd van de patiënt. Toch is een discussie over een basisset van voedingsgerelateerde laboratoriumbepalingen wel zinvol bij tekorten over de hele linie en vage klachten.

Om deze reden hebben wij besloten deze vraag ook voor te leggen aan de bezoekers van de site VoedingOnline. Wat is uw mening over dit onderwerp? Laat het ons weten (via e-mail), discussieer mee op het forum van VoedingOnline of geef uw mening onderaan dit bericht.

 

Meer informatie:

 

Reacties

Zelf een reactie toevoegen

De velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.